0

aplikacje

id #2471127 07.10.2021

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ Z OLIGOFRENOPEDAGOGIKĄ (NR 2608)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2608

Obowiązki:

praca z dziećmi niepełnosprawnymi w tym z autyzmem

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Oligofrenopedagogika

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia terapii z dziećmi z autyzmem

Miejsce pracy: Najświętszej Marii Panny 23, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: npo.inowroclaw@gmail.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Dębica 12.10.2021
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO 1 zł
Polska, Rzeszów 12.10.2021
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO 1 zł
Polska, Chełmża 12.10.2021
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA 1 zł
Polska, Myślibórz 13.10.2021
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO 1 zł