0

aplikacje

id #2471066 07.10.2021

Doradca Klienta

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć doświadczenie w dziale sprzedaży? Zgłoś się do nas!

Dla naszego Klienta poszukujemy Pracownika na stanowisko pracy: DORADCA KLIENTA

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów z sektora farb i różnego rodzaju powłok lakierniczych

Czego oczekujemy?

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 22 zł brutto/godz. + premię za wyniki sprzedaży
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Szkolenie wdrażające
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 22.10.2021
Kasjer / Kasjerka 1 zł
Polska, Łódź 22.10.2021
Doradca handlowy dla klienta gastronomicznego 1 zł
KONTROLER JAKOŚCI 1 zł
Polska, Świebodzin 19.10.2021
SPRZEDAWCA 1 zł
Polska, Wrocław 22.10.2021
Sprzedawca w sklepie odzieżowym 1 zł