0

aplikacje

id #2471026 07.10.2021

Senior Business Analyst

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego klienta - międzynarodowej instytucji finansowej w tym momencie poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem pozycji Senior Business Analyst.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest obecna na polskim rynku od 1997 roku międzynarodowa instytucja finansowa z kapitałem zachodnioeuropejskim oferująca dla swoich klientów specjalistyczne programy leasingwe. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Senior Business Analyst, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie szczegółowej analizy procesów oraz projektowanie map i diagramów, a także kształcenie użytkowników odpowiedzialnych za zarządzanie i realizację procesów.

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie szczegółowej analizy procesów oraz projektowanie map i diagramów;
  • ocena, doradztwo i rekomendowanie potencjalnych rozwiązań z uwzględnieniem wcześniej ustalonej strategii;
  • kształcenie użytkowników odpowiedzialnych za zarządzanie i realizację procesów;
  • bliska współpraca z Działem IT w celu stworzenia narzędzi oraz rozwiązywania problemów procesowych;
  • przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • określenie możliwości do poprawy lub automatyzacji;
  • bliska współpraca oraz mentoring Młodszych Analityków Biznesowych.

Profil kandydata

  • minimum 3-letnie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w branży finansowej);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • wiedza i doświadczenie z zakresu modelowania procesów biznesowych (UML, BPMN 2.0);
  • doskonałe zdolności analityczne oraz umiejętność wykorzystania pozyskanych danych;
  • doświadczenie w opracowaniu dokumentacji instruktażowej i proceduralnej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • zaawansowany poziom znajomość środowiska MS Office.

Oferujemy

  • bliską współpracę z zespołami rozlokowanymi na całym świecie;
  • uczestnictwo w strategicznych dla rozwoju całej organizacji projektach;
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych;
  • możliwość wyboru modelu pracy - z biura, hybrydowa lub zdalnie;
  • dobrą atmosferę i realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 25.10.2021
NodeJS Developer (mid/senior) - rekrutacja online 1 zł
Polska, Warszawa 25.10.2021
Data Analyst 1 zł
Polska, Kraków 26.10.2021
Customer Service Representative MULTILINGUAL Speaker 1 zł
Polska, Wrocław 26.10.2021
Regular/Senior Java Developer 1 zł
Customer Service Specialist with French 1 zł