0

aplikacje

id #2471015 07.10.2021

ŚLUSARZ

Opis stanowiska pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec poszukuje Pracowników na stanowisko :

ŚLUSARZ

Lokalizacja: Uelzen

Zakres prac:

-Obróbka i przetwarzanie cienkich blach

-Cięcie, krawędziowanie i formowanie cienkich blach

-Wykonywanie prac związanych ze składaniem i łączeniem elementów od klimatyzacji

-Montaż końcowy kanałów powietrznych i elementów kształtowych

Stawka 14,80 Euro Brutto /h - OPŁACONE MIESZKANIE, - NA MIEJSCU NASI PRACOWNICY

Język niemiecki mile widziany w stopniu podstawowym,

Oczekujemy:

- doświadczenia w powyższym zakresie,

- dyspozycyjności,

- własnego auta na wyjazd - ewentualnie auta na parę - ułatwia poruszanie się na miejscu,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym,

Wybranemu Kandydatowi oferujemy w zależności od zlecenia i kwalifikacji :

-Stawkę 14,80 Euro Brutto / h

-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy – cały koszt pokrywa MR JOB,

-Polską Umowę o Pracę – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim. Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.

-DŁUGOFALOWY KONTRAKT – ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy,

-Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-Możliwość otrzymania zaliczki,

-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-Opiekę ze strony Naszego Biura – posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami,

-Świadczenia Kindergeld – ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim. W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Bad Driburg 27.08.2021
Ślusarz 1 zł
Niemcy, Nordhorn 24.08.2021
TOKARZ 1 zł
Dekarz 1 zł
STOLARZ MEBLOWY - BUDOWLANY 1 zł