0

aplikacje

id #2429181 21.09.2021

OPERATOR PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0918

Obowiązki:

Obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych,
przygotowaniem materiałów do produkcji,
sprawdzaniem jakości produktów końcowych,
transportem materiałów (mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność czytania instrukcji i specyfikacji
  • umiejętność transportu materiałów
  • zdolności manualne

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Zawód:

  • Operator urządzeń do przetwórstwa surowców gumowych

Pozostałe wymagania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ubezpieczenie na życie (PZU), pracowniczy program emerytalny (PPE), program wsparcia dla pracowników w zakresie prawnym i psychologicznym, pakietMedicover, pakiet Multisport / OK System, bony świąteczne 2 razy w roku, opony na preferencyjnych warunkach, kantyna pracownicza*kwoty szacunkowe Dodatki:- praca w soboty, niedziele, święta i w nocy: 1050* brutto- półroczna nagroda za wzorową frekwencję do 1800* brutto- dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł* bruttoPodwyżki:- raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy,- cykliczne podwyżki uzależnione od poziomu umiejętności.

Miejsce pracy: Most Kamienny 7, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Żagań 13.10.2021
SPECJALISTA DS. HANDLU I MARKETINGU 1 zł
Polska, Elbląg 14.10.2021
KIEROWNIK SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY 1 zł
Polska, Wyszków 13.10.2021
specjalista 1 zł
Polska, Piaseczno 14.10.2021
Pracownik produkcji 1 zł