0

aplikacje

id #2423823 07.10.2021

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0876

Obowiązki:

Przygotowywanie i podawanie materiałów do produkcji. Odbieranie, segregowanie i odrzucanie braków lub niekompletnych wyrobów. Pakowanie gotowych wyrobów z produkcji, przygotowywanie do magazynowania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • sprawność fizyczna
  • dobry stan zdrowia
  • sprawność manualna

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wytrzymałość (praca w wymuszonej pozycji ciała).Zlecenie wykonywane jest w miejscu, w którym firma ASG STANLEY Stanisław Grudziński Sp. k. świadczy obecnie usługi.Praca jest w systemie 2-zmianowym (po 12 godzin) lub 3-zmianowym (po 8 godzin). Wymiar czasu pracy to około 28 godzin/tydzień. Umowa zlecenie, stawka 18,30 zł brutto/godz.

Miejsce pracy: Jana Pawła II 18, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Szamotuły 19.10.2021
Mechanik maszyn / Operator maszyn 1 zł
Technolog Procesu Odlewnictwa 1 zł
Polska, Mszczonów 17.10.2021
Serwisant 1 zł