0

aplikacje

id #2401247 14.09.2021

MAGAZYNIER

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1133

Obowiązki:

-obsługa sortera;
-obsługa urządzeń foliujących, paleciaka ręcznego;
-pomocnicze prace magazynowe;
-przestrzeganie obowiązujących procedur magazynowych;
-transport towarów w obrębie zakładu;
-znajomość asortymentu towarów bedącego na stanie magazyny;
-znajomość dokumentów obrotu magazynowego i zleceń produkcyjnych;
-obsługa produkcji poprzez przygotowywanie i wydawanie towarów;
-kontrola jakościowej i ilościowej wg dokumentów i/lub etykiet dostaw materiałowych;
-tworzenie protokołów rozbieżności i zgłaszanie do Kontrolera Procesów Dystrybucyjnych;
-repaletyzacja dostaw;
-wywóz odpadów i makulatury z linii produkcyjnych;
-fizyczna alokacja/relokacja przy użyciu odpowienich środków transportu;
-przestrzeganie zasad BHP oraz ochrony przeciwpożarowej;
-przestrzeganie procedur ochrony pomieszczeń i towarów przed zniszczeniem lub kradzieżą;
-dbałość o powierzony majątek trwały i wyposażenie magazynu;
-obsługa techniczna powierzonych środków transportu - w zakresie obowiązków operatora;
-zabezpieczenia jakościowego i ilościowego - foliowanie/bantaizowanie;
-kontrola i dokumentacja jakości dostaw/wysyłek (fotografia);
-ewidencjonowanie opakowań zwrotnych;
-kontrola ilościowo-jakościowa na polach wysyłkowych SFP;
-akceptacja dokumentów przewozowych i załadunku wysyłki zewnętrznej;
-ewidencjonowania przepływu palet w przepływach wewnętrzych i zewnętrznych;
-tworzenie i potwierdzenie TO w dostawach wewnętrznych i zewnętrznych;
-rozdział dostaw materiałowych i półfabrykantów do odpowiednich magazynów;
-generowanie w systemie SAP dokumentów dostaw, wysyłek oraz dokumentów przewozowych dla opakowań zewnętrznych;
-opracowanie dokumentów do obliczania wskaźników logistycznych;
-kontrola poprawności zleceń produkcyjnych-zgłaszanie do korekty;
-opracowanie dokumentów wysyłkowych dla wyrobów gotowych, towarów, zwrotów, opakowań zwrotnych i palet (faktura, WZ, CMR);
-monitorowania i zgłaszania błędów masterdaty.
Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 05:00 do 13:00; od 13:00 do 21:00 oraz od 21:00 do 05:00.
Umowa o pracę na okres probny - 3 miesiace, następnie na czas określony - 2 lata.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania pożądane:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, silnikowych, gazowych lub elektrycznych, widłowych, platformowych i dźwigów towarowych oraz obsług doków i mostów przeładunkowych. Wymagane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub minumum rok na stanowisku robotnika magazynowego. Niezbędne prezyspozycje osobowościowe (umiejętność pracy z ludźmi, zarządzania pracownikami). Wymagana również dobra znajomość MsOffice. Mile widziane:- uprawnienia E; - umiejętność zarządzania ludźmi, komunikacja; - b. dobra znajomość SAP-3.

Miejsce pracy: Partyzancka 66/72, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 17.09.2021
Młodszy Specjalista ds. Logistyki 1 zł
Polska, Olsztyn 20.09.2021
Pomocnik magazyniera 1 zł
Polska, Wałbrzych 21.09.2021
pracownik magazynu 1 zł