0

aplikacje

id #2401211 14.09.2021

Logistyk obsługi zamówień - możliwa praca zdalna

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gdańsk - Wrzeszcz

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie listy kompletacji i instruowanie magazynu w zakresie stosowania właściwych materiałów do pakowania.
  • Wybór odpowiedniego sposobu transportu i spedytora.
  • Tworzenie zapytań ofertowych na przewóz towarów.
  • Sporządzenie zleceń transportu i wszystkich potrzebnych dokumentów transportowych oraz śledzenie przebiegu transportu.
  • Weryfikacja i zatwierdzanie faktur spedytora w systemie.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu usprawniania procesów i tworzenia nowych procedur.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Znajomość systemu ERP, (preferowany SAP).
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna.
  • Pracę od poniedziałku do piątku - możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych, np. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ!

Polec naszą ofertę znajomym!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: LOH/09/2021/GDA
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Stargard 20.09.2021
Atrakcyjna praca na produkcji| od zaraz 1 zł
Operator Maszyn i urządzeń 1 zł
Polska, Jawor 15.09.2021
operator maszyn 1 zł
Polska, Skwierzyna 17.09.2021
TECHNOLOG - GRAFIK 1 zł
Polska, Nowy Targ 18.09.2021
prace pomocnicze - inwentaryzacja 1 zł