0

aplikacje

id #2401207 14.09.2021

Pracownik gospodarstwa na kurzej farmie

Opis stanowiska pracy

Dolphin Poland LLP poszukuje 1 pracownika do pracy na farmie z drobiem , na terenie Szwecji (okolice Lund ). Opcja zamieszkania na farmie z partnerem i dziećmi

Opieka nad zwierzętami: codzienny nadzór i opieka nad kurczętami, nawożenie, przygotowanie stajni przed wprowadzeniem nowych zwierząt

Rolnictwo: Transport zboża, prowadzenie ładowarki, różne prace konserwacyjne

Ogrodnictwo np. przycinanie trawy i żywopłotów, chwastów. Utrzymanie domów i budynków gospodarczych, malowanie i drobne prace budowlane

wymagania:

• własna działalność gospodarcza założona w Szwecji ( po okresie prȯbnym )
• komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
• sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy fizycznej na farmie
• dobry stan zdrowia
• doświadczenie na farmie i w pracy ze zwierzętami ( kury )
• prawo jazdy mile widziane

• Wybór do testu odbywa się na podstawie CV. Test jest wykonywany przez maksymalny okres 14 dni.

• Kandydat może zostać odesłany, jeśli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

oferowane:
• zakwaterowanie
• podróż do i ze Szwecji
• min . 200 godzin miesięcznie
• Stawka 16,75 euro/H

prosimy słać CV w jęz. ang lub jęz. polskim

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie