0

aplikacje

id #2401203 14.09.2021

Doradca Klienta

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem marki TEILOR na polskim rynku, poszukujemy DORADCY KLIENTA, który dołączy do jednego z naszych salonów w Warszawie.

TWOJA ROLA:

Wierzymy, że za sukces marki odpowiedzialni są ludzie, dlatego też nasi doradcy oferują wysokie standardy obsługi Klienta oraz najlepsze doświadczenia zakupowe. Szczególnie ważna jest dla nas efektywna współpraca z resztą zespołu oraz odpowiednie reprezentowanie naszej firmy.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta;
  • Odznaczasz się umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktów z klientem;
  • Jesteś nastawiony/a na realizację celów sprzedażowych;
  • Odznaczasz się wysoką kulturą osobistą oraz etyką zawodową;
  • Masz wysoką motywację oraz jesteś zaangażowany w wykonywane zadania;
  • Jesteś osobą dyspozycyjną;
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży jubilerskiej;

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

  • Aktywną obsługę klienta;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów na salonie, zgodnie ze standardami firmy;
  • Realizację celów sprzedażowych;
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Goldap 21.09.2021
SPRZEDAWCA 1 zł
Polska, Łódź 21.09.2021
Młodszy konsultant w dziale obsługi klienta 1 zł
Polska, Toruń 21.09.2021
specjalista ds. zakupów 1 zł
Polska, Krapkowice 20.09.2021
Polska, Legionowo 22.09.2021
Bankier Klienta - Specjalność Produkty Hipoteczne 1 zł