0

aplikacje

id #2401161 14.09.2021

Operator instalacji produkcyjnej - wynagrodzenie 4000 zł brutto

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa procesu produkcyjnego oraz urządzeń technologicznych wspomagających proces i produkcję
  • Obsługa komputera oraz programów obsługujących produkcje
  • Rozładunki surowców i załadunki produktów/towarów poprzez system rozładunkowy i załadunkowy
  • Obsługa laboratorium kontroli jakości i wykonywanie analiz w zakresie dostarczanych surowców, wysyłanych produktów oraz analiz pomocniczych
  • Prace pomocnicze/naprawcze przy obsłudze urządzeń na instalacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • Pracę w systemie zmianowym 4 brygadowym, 8 h dziennie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 4000 zł brutto
  • Premię wynoszącą rocznie około 2000 zł brutto
  • Dodatki za pracę w soboty - 30% stawki godzinowej
  • Dodatki za pracę w niedziele - 50% stawki godzinowej
  • Świadczenie urlopowe
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Zaangażowanie w pracę i motywacja do pracy
  • Dokładność, chęć nauki
  • Praca według ścisłych wytycznych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia G1 i G2

Numer referencyjny: BZ/OP/09/21/KTW/KS
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 13.09.2021
Operations Planning Project Management 1 zł
Polska, Katowice 13.09.2021
Business Development Manager (Construction) 1 zł
Polska, Kraków 14.09.2021
Entry level job in Accounting with English B2 1 zł
Junior HR Specialist with Dutch 1 zł
Polska, Poznań 13.09.2021
Data Science Specialist 1 zł