0

aplikacje

id #2401160 14.09.2021

Pomocnik elektryka/elektryk - zdobądź doświadczenie!

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta,
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3600-4200 zł brutto
  • Premia 500 zł/msc
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w systemie III zm.
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP 1 KV
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w montażu szaf elektrycznych

Obowiązki:

  • Praca stacjonarna jako pomocnik elektryka/elektryk w dziale Automatyka Magazynowa

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 723 130 005

Numer referencyjny: MEC/EL/09/21/KTW/KS
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 12.09.2021
Konsultant Platformy Benefitowej 1 zł
ELEKTRYK/MASZYNISTA CHŁODNICZY 1 zł
Polska, Myszków 14.09.2021
Pracownik pomocniczy w sklepie z AGD 1 zł
POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY 1 zł
Polska, Końskie 12.09.2021
MONTER URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH 1 zł