0

aplikacje

id #2401145 14.09.2021

Kierownik Robót

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót/Budowy po stronie firmy wykonawczej, preferowane doświadczenie po stronie GW,
  • doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji - powyżej 20 mln zł,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami,
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 20.09.2021
Asystent działu Logistyki 1 zł
specjalista ds. utrzymania ruchu 1 zł
Polska, Wrocław 20.09.2021
sourcing 1 zł
Lider magazynu (K/M) 1 zł
Specjalista ds. planowania projektów 1 zł