0

aplikacje

id #2401141 14.09.2021

Starszy Monter

Opis stanowiska pracy

WEHRLE- WERK AG jest nowoczesnym, rodzinnym przedsiębiorstwem działającym w obszarze technologii energetycznych i środowiskowych. Firma produkuje komponenty do budowy maszyn i urządzeń mających na celu uzdatnianie wody przemysłowej, oczyszczanie ścieków i odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Dział Montażu Usług w zakresie Technologii Energetycznych poszukuje do swojej siedziby w Niemczech (w Badenii Wirtembergii) kandydatów na stanowisko:

w Dziale Montażu Usług w zakresie technologii energetycznych

(miejsce pracy: Emmendingen, Niemcy)

Twoje zadania:

  • Wykonywanie projektów przebudowy i konserwacji kotłowni parowych w kraju i za granicą (np. Szwajcaria, Austria)
  • Demontaż/montaż i naprawa podzespołów na kotłowniach parowych
  • Samodzielna praca zgodnie z rysunkami technicznymi oraz planami spawania i testowania
  • Obróbka mechaniczna części metalowych

Nasze oczekiwania:

  • Wyksztalcenie zawodowe w zakresie obróbki metalu/ślusarstwa
  • Mile widziana umiejętność spawania
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie minimum B1
  • Prawo jazdy klasy B
  • Gotowość do podróży, mobilność

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • 40- godzinny tydzień pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wypłata premii świątecznych i bożonarodzeniowych
  • Udział w kosztach przeprowadzki do Niemiec (również z rodziną)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Zakładowy system emerytalny
  • Siedziba firmy w centrum miasta, łatwo dostępna środkami transportu publicznego (pociąg, autobus...)
  • Szkolenia zawodowe
  • Dodatek na przedszkola lub żłobka

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/AZ/SM/092021.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie