0

aplikacje

id #2401129 14.09.2021

Inżynier Jakości

Opis stanowiska pracy Inżynier Jakości
Wrocław
NR REF.: 1154724

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Jakości
okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie jakości w procesie produkcji i jakości urządzeń gotowych
  • zarządzaniu procesem reklamacji
  • doskonalenie planu procesów
  • kontakt z działem R&D w celu weryfikacji niezgodności oraz podejmowania działań korygujących
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i audytów u dostawców
  • raportowanie
  • nadzorowanie kontroli dostaw części przed seryjnych
  • nadzorowanie dokumentacji procesu zatwierdzenia części produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe powyżej 5 lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość narzędzi jakościowych FMEA, SPC oraz metod rozwiązywania problemów
  • znajomość systemów zarządzania(ISO 9001:2015)
  • znajomości narzędzi LEAN MANUFACTORING
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży chłodniczej mile widziane
  • komunikatywność, otwartość i dynamizm w działaniu
  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
Klient oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwości rozwoju – szkolenia odpowiednie do stanowiska pracy
  • benefity (Medicover, Multisport, Uniqa, ZFŚS, program poleceń pracowniczych)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Słubice 22.09.2021
Inżynier jakości 1 zł
Polska, Kraków 14.09.2021
kierownik projektu 1 zł
Inżynier Systemowy SQL (K/M) 1 zł
Polska, Warszawa 13.09.2021
Inżynier Systemowy - Linux 1 zł