0

aplikacje

id #2401109 14.09.2021

Operator lasera CNC

Opis stanowiska pracy Opis stanowiska:
  • Praca jako programista i/lub operator lasera CNC.
  • Obsługa lasera TRUMPF/Bystronic/Delem/LVD.
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze lasera CNC TRUMPF/Bystronic/Delem/LVD.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • 550 euro netto/40h po wszystkich odtrąceniach.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Holandia, Amsterdam 22.09.2021
Pharmaceutical Manufacturing Technician 1 zł
Holandia, Utrecht 02.09.2021
Manager Customer Service & Logistics 1 zł
Holandia, Rotterdam 31.08.2021
PV Safety Officer 1 zł
Holandia, Lejda 09.09.2021
Module 3 Dossier Development 1 zł
Holandia, Hoofddorp 02.09.2021
Warehouse Operator 1 zł