0

aplikacje

id #2401075 13.09.2021

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, nauczyciel świetlicy

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących Nr 15
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Twarda
Nr domu: 8/12
Kod pocztowy: 00-225
Telefon: 222771801
Email: sekretariat.sosw15@edu.um.warszawa.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika specjalna
Liczba godzin w tygodniu: 12
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Data dodania: 2021-09-13
Termin składania dokumentów: 2021-09-17
Opis oferty pracy:

SOSW nr 15 poszukuje do pracy nauczyciela - oligofrenopedagoga z surdopedagogiką do pracy w świetlicy. Praca w niepełnym wymiarze i określonych godzinach południowych Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Mile widziane dodatkowe  specjalizacje.

CV proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat.sosw15@edu.um.warszawa.pl

Prowadzący rekrutację informuje, że CV bez klauzuli RODO nie będą rozpatrywane oraz kontaktuje się WYŁĄCZNIE  z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie