0

aplikacje

id #2400876 13.09.2021

MECHANIK

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2417

Obowiązki:

Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii;
Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac,
Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń,
Wpółpracę z oparatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych intwerwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, mechaniczne

Zawód:

  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mechanik), znajomość zagadnień pneumatyki i mechaniki maszyn, umiejętność obsługi narzędzi ręcznych + elektronarzędzi, umiejętność pracy z dokumentacją technicznąobowiązkowość, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Miejsce pracy: WROTKOWSKA 1, 20-469 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - niezbędne informacje dotyczące zgłoszenia pod linkiem:https://www.pracuj.pl/praca/mechanik-lublin,oferta,1001145513?s=cc8285b2

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kielce 09.09.2021
ROBOTNIK GOSPODARCZY 1 zł
Polska, Inowrocław 13.09.2021
INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH (NR 2437) 1 zł
Polska, Brzeg 08.09.2021
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1 zł
Polska, Tarnobrzeg 09.09.2021
Polska, Koszalin 07.09.2021