0

aplikacje

id #2400797 13.09.2021

Pakowacz/Pracownik produkcji- dla Pań i Panów, bez doświadczenia!

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę już po 4 miesiącach
  • stawkę podstawową 3000 zł brutto + premię 150 zł brutto za BHP + premię produkcyjną do 275 zł brutto
  • pracę na pełen etat na 3 zmiany od poniedziałku do piątku 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • możliwość rozwoju oraz szansę awansu na operatora maszyn
  • miłą atmosferę i wsparcie przełożonych
  • pracę w nowej hali z systemem chłodzenia i nawilżania powietrza
  • pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn w fabryce w Gliwicach- Bojków

Zadania:

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego
  • właściwe pakowanie i znakowanie produktu
  • kontrola wizualna pakowanego produktu
  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją
  • obsługiwanie środków transportu ręcznego
  • dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej

Wymagania:

  • chęci do pracy, zaangażowanie, sumienność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziana książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • doświadczenie nie jest wymagane!- firma zapewnia szkolenia (mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej- na produkcji/ magazynie itp.)

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym!

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca Gliwice"- oddzwonimy! 723 193 114

Numer referencyjny: HUHGL/08/21/KTW
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 20.09.2021
Młodszy Specjalista ds. Celnych 1 zł
Polska, Oświęcim 20.09.2021
Pracownik produkcji - II zmiany 1 zł
Polska, Sosnowiec 20.09.2021
Kierownik Działu Handlowego 1 zł
Polska, Gdańsk 20.09.2021
Rekruter z językiem angielskim 1 zł
Polska, Kraków 20.09.2021
Asystent działu Logistyki 1 zł