0

aplikacje

id #2400793 13.09.2021

Team Leader ( GLOBUS)

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • koordynacja pracy zespołu
  • wsparcie pracowników polskojęzycznych w tłumaczeniach
  • pełnienie funkcji łącznika między pracownikami polskojęzycznymi oraz pracownikami bezpośrednimi klienta
  • komisjonowanie artykułów spożywczych
  • zbieranie zamówień w systemie słuchawkowym "pick by voice"
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Oczekiwania:

  • mile wiedziane doświadczenie w pracy na magazynie jako komisjoner (obsługa wózka elektrycznego niskiego składowania oraz pick by voice)
  • znajomość języka niemieckiego min. B1/B2
  • gotowość do pracy zmianowej na działach suchy i dziale świeżym
  • sprawność fizyczna
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę od 1 października 2021
  • polską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 12,50 euro brutto/h
  • Dodatki:
    25% nadgodziny i praca w godzinach nocnych -  15,63 euro brutto/h
    50% praca w niedzielę - 18,75 euro brutto/h
    100% praca w święta - 25  euro brutto/h
  • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach o bardzo dobrym standardzie
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • zaliczka możliwa po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • opieka i pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość długofalowego zatrudnienia
  • Po 4 miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio pod Klienta:
    - niemiecka umowa
    - premie miesięczne do 20% wysokości wynagrodzenia
    - system benefitów
    - work life balance
    - rabaty pracownicze
    - dodatki świąteczne i wakacyjne
    - 30 dni płatnego urlopu
    - karnety sportowe
    - praca w nowoczesnej rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Leuna 14.06.2021
Operator wózka widłowego 1 zł
Niemcy, Germering 21.08.2021
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO 1 zł