0

aplikacje

id #2400785 13.09.2021

Pracownik produkcji farb - Marki - 30 zł brutto/h

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji farb - obsługa maszyny, kontrola parametrów,
  • wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów,
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy,
  • zachowanie norm i standardów BHP,
  • prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • sumienność, punktualność, zaangażowanie,
  • motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem Adecco,
  • pracę w systemie 2 zmianowym: 5-13 lub 13:30-21:30 (pon.- pt.),
  • wynagrodzenie - 30 zł brutto/h,
  • lokalizacja: Marki.

Numer referencyjny: PPF/07/21/DJ
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
specjalista 1 zł
Polska, Poznań 22.09.2021
praktykant/ka w dziale HR 1 zł
Polska, Toruń 22.09.2021
SPECJALISTA DO SPRAW KADR 1 zł
Polska, Kraków 21.09.2021
Specjalista ds. kadr i płac 1 zł