0

aplikacje

id #2400769 13.09.2021

Pracownik magazynowy w Swadzimiu - bogaty pakiet benefitów!

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży modowej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik magazynowy w Swadzimiu.

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy i posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy magazynowej?

W takim razie praca w Swadzimiu czeka właśnie na Ciebie!

Sprawdź, jakie są nasze oczekiwania:
  • niewielkie doświadczenie w pracy magazynowej;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • chęć do pracy i rozwoju.

Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć:
  • proste prace magazynowe;
  • przygotowywanie towaru do wysyłki (kompletowanie, etykietowanie).

Jeśli uważasz, że świetnie sobie z tym poradzisz, nie zastanawiaj się i aplikuj już dziś!

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz bogaty pakiet benefitów:
  • umowę o pracę – stabilność, to podstawa
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia;
  • wejściówki na mecze Lecha Poznań;
  • codziennie świeże owoce;
  • imprezy integracyjne;
  • po dłuższym okresie współpracy lista benefitów jest jeszcze większa.

Czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Nie zastanawiaj się!

Jeśli masz dodatkowe pytania:

Zadzwoń: 503 075 956, 506 561 859

Napisz:  j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Imprezy firmowe
  • Rozwój
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie