0

aplikacje

id #2400690 13.09.2021

Inżynier Systemowy - Linux

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Administrowanie serwerami Linux,
  • Monitorowanie oraz zapewnianie prawidłowego działania systemów,
  • Obsługę i wsparcie serwisowe klientów zewnętrznych,
  • Ścisłą współpracę z działem handlowym,
  • Wykonywanie innych pokrewnych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux,
  • Doświadczenia w strojeniu i instrumentacji systemu Linux,
  • Znajomości rozwiązań sieciowych (LAN,WAN) oraz protokołów sieciowych,
  • Doświadczenia w administrowaniu i konfigurowaniu usług hostingowych,
  • Doświadczenia w konfigurowaniu urządzeń sieciowych (routery, switche, firewalle),
  • Doświadczenia w budowie klastrów wydajnościowych,
  • Praktycznej znajomości rozwiązań z zakresu przechowywania i ochrony danych (biblioteki, macierze, backupy),
  • Znajomości rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity: premię za produktywność, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • Pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie IT.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Mielec 11.09.2021
INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 zł
Polska, Łódź 16.09.2021
Inżynier rozwoju (elektronika) 1 zł
Polska, Tychy 10.09.2021
Koordynator ds. Jakości z j. angielskim - Automotive 1 zł
Polska, Kraków 08.09.2021
Inżynier Mostowy ds. Rozliczeń 1 zł
Polska, Gliwice 19.09.2021
INŻYNIER SERWISU 1 zł