0

aplikacje

id #2400680 13.09.2021

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Centrum Usług Wspólnych dla naszego Klienta, Lidera branży energetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko, dające możliwość zdobycia doświadczenia również osobom kończącym studia :

Numer referencyjny: Mł-SP/ds/IT
Miejsce pracy: Katowice (śląskie)
rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę od zaraz

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie utrzymania  aplikacji w Obszarze Sprzedaży i Obsługi Klientów oraz - rozwiązań analitycznych z nimi związanych we współpracy merytorycznej z Klientami.
- Pełnienie funkcji II linii wsparcia użytkowników aplikacji w Obszarze Sprzedaży i Obsługi Klientów oraz rozwiązań analitycznych we współpracy z Centrum Wsparcia IT.
- Współpraca z dostawcami aplikacji obsługiwanych przez Biuro oraz monitorowanie poziomu usług świadczonych przez dostawców.
- Realizacja zadań dotyczących wsparcia  i rozwoju utrzymywanych aplikacji.
- Administrowanie powierzonymi systemami.
- Zarządzanie dostępami użytkowników.
- Projektowanie raportowania z baz utrzymywanych  systemów.
- Przeprowadzanie okresowego przeglądu diagnostycznego działania administrowanych systemów.
- Prowadzenie dokumentacji programowej i eksploatacyjnej wykonanych zmian i usprawnień w eksploatowanych systemach.
- Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych.
- Przestrzeganie obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Stargard 21.09.2021
OPERATOR PRODUKCJI 1 zł
Polska, Łódź 22.09.2021
Pracownik produkcji I zmiana 1 zł
Polska, Gdańsk 22.09.2021
Specjalista ds. obsługi kredytów hipotecznych 1 zł
KIEROWNIK ZMIANY 1 zł
Polska, Łódź 21.09.2021
inspektor 1 zł