0

aplikacje

id #2400650 13.09.2021

Specjalista ds. Transportu

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy rzetelnych i skrupulatnych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Transportu w Biurze Transportu Recyklingu w Katowicach

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie oraz analizowanie czasu pracy kierowców
  • Tworzenie harmonogramów pracy transportu wewnętrznego
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania sprawności floty pojazdów
  • Nadzór nad podległą flotą samochodów ciężarowych i osobowych
  • Bieżąca kontrola kosztów transportowych i logistycznych w oparciu o dostępne narzędzia
  • Nadzór nad dokumentacją transportową pojazdów ciężarowych oraz osobowych
  • Nadzór na obrotem kontenerów
  • Raportowanie wskaźników transportowych
  • Praca w godzinach: 7.00 – 15.00

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne transport, logistyka
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Znajomość prawa pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość aplikacji MS Office- Excel i Word- w stopniu dobrym
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i skrupulatność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość/ doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
specjalista 1 zł
Polska, Olsztyn 21.09.2021
KOORDYNATOR USŁUG SPRZĄTANIA I OCHRONY 1 zł
inspektor 1 zł