0

aplikacje

id #2396605 12.09.2021

Praca w dużej firmie logistycznej - 11.88 €/h bez wiekówki

Opis stanowiska pracy

Szukasz sprawdzonej pracy w międzynarodowej firmie? Z nami znajdziesz zatrudnienie w magazynie jednej z wiodących firm logistycznych na świecie! Nie czekaj dłużej – zobacz, co możesz zyskać!

Miejsce pracy: Eindhoven lub Kampen (Holandia)

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

Co oferujemy:
•Pracę na pełen etat (pn-pt) na dwie zmiany: 6-15 i 15-24
•Atrakcyjną stawkę godzinową 11.88 €/h bez wiekówki
•Dodatki płacowe (po 18:00 130% stawki podstawowej, w soboty 150%, niedziele 200%)
•Zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz
•Zorganizowany transport do/z pracy lub zwrot kosztów dojazdu
•Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
•Szkolenie z obsługi wózka widłowego
•Dostęp do stołówki z tanimi obiadami
•Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
•Umowę o pracę tymczasową
•Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
•Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
•Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Twoje zadania:
•praca ze skanerem
•zbieranie zamówień
•pakowanie
•załadunek ciężarówek
•sortowanie paczek
•kontrola jakości

Wymagania:
•Prawo jazdy
•Znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
•Podstawowa umiejętność obsługi komputera, znajomość Excela i Worda

Od tej pracy dzieli cię tylko jedna rozmowa telefoniczna. Nie czekaj, zgłoś się już teraz!

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie