0

aplikacje

id #2396600 12.09.2021

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Recykling / Atrakcyjna stawka €€€

Opis stanowiska pracy

AGENCJA PRACY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

STANOWISKO: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ATRAKCYJNA STAWKA €!

 OPIS STANOWISKA:

  • PRACA PRZY W BRANŻY RECYKLINGU
  • TRANSPORTOWANIE ODPADÓW Z KONTENERÓW NA WYZNACZONE MIEJSCA W MAGAZYNIE
  • ZAŁADUNEK CIĘŻARÓWEK

 WYMAGANIA:

  • CHĘCI DO PRACY NA DŁUŻEJ
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
  • UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKA WIDŁOWEGO
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
  • DODATEK DLA KIEROWCY
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NAGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA - 300 ZŁ NETTO / OSOBA

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1.   aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2    lub

2.   zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem   lub

3.   aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Kassel 21.06.2021
Programista frezarek CNC (Niemcy) 1 zł
Niemcy, Moguncja 13.09.2021
Team Leader ( GLOBUS) 1 zł
Niemcy, Zwickau 14.08.2021
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- ZWICKAU 1 zł
Niemcy, Weissenburg 19.08.2021
Operator wózka widłowego 1 zł