0

aplikacje

id #2396598 12.09.2021

Administrator HR

Opis stanowiska pracy 5-1-63718Wynagrodzenie: 5000 - 5600 PLN

Nasz klient, amerykańska firma zajmująca się doradztwem biznesowym o zasięgu światowym z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator HR.

Ta rola będzie niesamowitą szansą dla świeżo upieczonych absolwentów, którzy chcieliby rozwijać się zawodowo w szeroko rozumianej dziedzinie HR.

Twoje obowiązki obejmą:

- Wykonywanie prac administracyjnych na potrzeby oddziału,

- Formatowanie dokumentacji,
- Preselekcja kandydatów i umawianie spotkań,

- Wykonywanie zadań kadrowo-płacowych,

- Uczestnictwo w spotkaniach i asystowanie menedżerom.

Wymagania:
- Wykształcenie: wyższe,

- Doskonałe umiejętności administracyjne i organizacyjne z możliwością wielozadaniowości,
- Znajomość Worda, Excela, PowerPointa,

- Doskonała umiejętność komunikacji interpersonalnej i (ustnej i pisemnej) zarówno w języku angielskim, jak i polskim,

- Dbałość o szczegóły,

- Umiejętność efektywnej pracy z różnorodną grupą ludzi w wielu kulturach,

- Umiejętność przewidywania potrzeb, dostosowywania się do szybko zmieniającego się otoczenia.

Korzyści:
Firma oferuje możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, udział w profesjonalnych szkoleniach, a także pakiet świadczeń w postaci karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
Customer Service Specialist with French 1 zł
Polska, Wrocław 22.09.2021
Operator wózka widłowego 1 zł
Polska, Kraków 21.09.2021
Customer Care Specialist 1 zł
Polska, Warszawa 22.09.2021
Business Intelligence Consultant 1 zł
Senior Data Scientist / Team Lead 1 zł