0

aplikacje

id #2396588 12.09.2021

Kierownik Projektu (m/k)

Opis stanowiska pracy Zadania na stanowisku:
  • kompleksowe zarządzanie powierzonym projektem (głównie budownictwo przemysłowe),
  • współudział w procesie tworzenia projektu,
  • bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych inwestycji,
  • zapewnienie terminowej realizacji przedsięwzięć,
  • sporządzanie okresowych raportów o stanie prac poszczególnych projektów,
  • ścisła współpraca z dostawcami / podwykonawcami,
  • reprezentowanie spółki przed inwestorami,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika projektu (preferowane doświadczenie w budownictwie przemysłowym),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Project,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i rzetelność w wykonywanych zadaniach,
  • uprawnienia budowlane - mile widziane.

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe,
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 15.09.2021
Inżynier sieciowy infrastruktury chmurowej 1 zł
Polska, Poznań 21.09.2021
Koordynator projektu (K/M) 1 zł
Polska, Katowice 15.09.2021
inżynier sprzedaży Polska południowa 1 zł
Polska, Kraków 09.09.2021
Inżynier Automatyk 1 zł