0

aplikacje

id #2396581 12.09.2021

Operator montażu

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Sieradz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa - 3 miesiące, kolejne umowy 3-6 mies.; po przepracowaniu 18 miesięcy zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą)
  • Wynagrodzenie zasadnicze na start 2800 zł brutto
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci naszych pracowników
  • Karty przedpłacone oraz paczki świąteczne dla dzieci

Poszukujemy osób:

  • Chętnych do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Sumiennych, dokładnych, lubiących pracować w grupie
  • Chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Kierujemy ofertę do osób w każdym wieku

Zadania:

  • Praca na linii montażowej (produkującej urządzenia elektroniczne)
  • Pakowanie oraz testowanie produkowanych urządzeń elektronicznych
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów

Zachęcamy do aplikowania! Dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 23.09.2021
Junior Information Security Analyst 1 zł
Polska, Wrocław 23.09.2021
Senior UX Designer 1 zł
Polska, Warszawa 24.09.2021
Global Cyber Security Vulnerability Engineer 1 zł
Polska, Bydgoszcz 23.09.2021
key account manager / pompy cyrkulacyjne 1 zł