0

aplikacje

id #2396573 12.09.2021

Tłoczarz/ Zgrzewacz

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie akordowe (wysokie zarobki)
  • Premia frekwencyjna oraz jakościowa
  • Dodatki motywacyjne za aktywność w sobotę
  • Możliwość przejścia w struktury klienta
  • Benefity pozapłacowe (MultiSport, PZU)

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Realizacja procesu tłoczenia na prasach tradycyjnych oraz postępowych
  • Obsługa zgrzewarek oraz urządzeń montażowych
  • Montaż elementów
  • Kontrola jakości pracy za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych

Masz pytania? Wyślij SMS o treści: "TYCHY AUTO" na numer 606-821-065, oddzwonię ze szczegółami!

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: TZG/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Monter / do 4000 zł brutto! 1 zł
Polska, Bydgoszcz 22.09.2021
MONTER (NR 4135) 1 zł
Monter/ Pracownik produkcji-montażu 1 zł
SPAWACZ MIG/MAG 1 zł