0

aplikacje

id #2396572 12.09.2021

Operator wózka widłowego z UDT

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna i regulaminowa)
  • Wsparcie Opiekuna przez pierwszy okres zatrudnienia - poznasz tajniki naszej pracy pod okiem specjalisty!
  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu - nasze biuro znajduje się w sąsiedztwie hali produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną możliwością zatrudnienia u naszego Klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, od 1 stycznia 2021 wyższa stawka
  • wolne święta
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, zniżki na pizzę, bon żywnościowy itp.
  • Bezpłatny dojazd z z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa.

Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT
  • Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (wolne wszystkie święta) lub 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Zadania:
  • Przyjęcie dostaw do magazynu
  • Transport surowców i wyrobów z magazynu na produkcję
  • Systematyczne weryfikowanie zgodności stanów magazynowych

Nie czekaj, Aplikuj!

Masz pytania?
Zadzwoń, lub napisz sms o treści PRACA OWW pod nr 606 821 065 - na pewno oddzwonimy!
Zapraszamy też osoby z Ukrainy!

Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: OWW/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
Junior architect 1 zł
Senior Java Developer (Mikroserwisy) 1 zł
Polska, Katowice 21.09.2021
BI developer 1 zł
Supply Chain Financial Controller - rekrutacja online 1 zł