0

aplikacje

id #2396560 12.09.2021

Inżynier ds. rozwoju i przygotowania produkcji (m/k)

Opis stanowiska pracy Główne zadania:
  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie otrzymanych elementów lub szkiców,
  • współpraca z klientami przy tworzeniu dokumentacji dla nowych części,
  • odpowiedni dobór i optymalizacja technologii produkcji i regeneracji części,
  • wyceny prac regeneracyjnych oraz nowych elementów urządzeń przemysłu ceramiki budowlanej,
  • tworzenie zamówień materiałów i podzespołów oraz koordynacja ich dostaw,
  • bieżąca analiza dostępności materiałów i możliwości współpracy,
  • kontakt z dostawcami i kooperantami,
  • ścisła współpraca i nadzór techniczny nad produkcją i regeneracją części,
  • wdrażanie nowych technologii w celu optymalizacji produkcji,
  • wyjazdy służbowe do klientów związane z doradztwem i przygotowaniem produkcji.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego technicznego - budowa maszyn lub pokrewne,
  • znajomości oprogramowania do tworzenia dokumentacji technicznej (Solid Edge, Solid Works),
  • doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języków obcych: niemiecki/ angielski - poziom B1-B2,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • czynnego prawo jazy kat. B,
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym,
  • pakiet benefitów (rozszerzony pakiet medyczny, Multisport, ubezpieczenie grupowe).
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Koszalin 07.09.2021
Inżynier Robót Elektrycznych i Sanitarnych 1 zł
Polska, Wrocław 08.09.2021
Technik Analityk w Dziale Jakości 1 zł
Inżynier Procesu 1 zł
INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE 1 zł
Polska, Lublin 08.09.2021
Kierownik ds. koordynacji i monitoringu projektu 1 zł