0

aplikacje

id #2396557 12.09.2021

KIEROWNIK POCIĄGU GOSPODARCZEGO I ROBOCZEGO

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • organizowanie, przygotowanie i kierowanie pociągu gospodarczego i roboczego
  • wykonywanie oględzin technicznych wagonów, sprawdzanie stanu technicznego torów, rozjazdów oraz przełożenia zwrotnic po których porusza się skład pociągu

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie w specjalności
  • doświadczenie zawodowe 6 miesięcy na stanowisku
  • uprawnienia kierownika pociągu gospodarczego i roboczego
  • gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót - delegacje Wrocław, Wałbrzych, Namysłów, Goczałków, Gliwice
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • pakiety medyczne
  • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
  • karty multisport
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Poznań 22.09.2021
    praktykant/ka w dziale HR 1 zł
    Polska, Kraków 21.09.2021
    Specialista ds. adminstracji HR 1 zł
    Polska, Gliwice 22.09.2021
    Pracownik produkcji 1 zł
    Polska, Swarzędz 22.09.2021
    Pracownik produkcji (m/k) - atrakcyjne wynagrodzenie 1 zł