0

aplikacje

id #2396520 11.09.2021

Administrator baz danych

Opis stanowiska pracy 5-3-63544Wynagrodzenie: 5000 - 6000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko: Administratora baz danych

Zakres obowiązków:
-Analiza danych sprzedażowych,
- Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie (standardyzację, automatyzację) wykonywania procesów z obszaru przepływu i jakość danych,
- Wsparcie rozwiązywania oraz rozwiązywnie zapytań dotyczących jakości lub dostępności danych,
- Przygotowywanie prognoz, analiz trendów sprzedażowych,
- Kontakt z klientami międzynarodowymi,
- Współpraca z analitykami z całej Europy.

Wymagania:
- Znajomość obsługi Microsoft Excel w stopniu średniozaawansowanym.
- Samodzielność, rzetelność,
- Umiejętności analityczne, cechy, takie jak dokładność, skrupulatność,
- Doświadczenie w obszarze finansów lub analizy danych i powiązane studia związane z ekonomią, finansami, matematyką lub rachunkowością,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Korzyści:
-Praca 100% zdalna,
-Praca w młodym i dynamicznym środowisku,
-Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz udziału w profesjonalnych szkoleniach,
-Możliwość uczenia się od ekspertów i specjalistów w dziedzinie analizy,
-Pakiet Multisport oraz prywatna opieka medyczna.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 21.09.2021
sales manager 1 zł
Polska, Wrocław 22.09.2021
Operator wózka widłowego 1 zł
Polska, Kartuzy 22.09.2021
Senior Security Cloud Engineer 1 zł
Polska, Warszawa 22.09.2021
The Learning Systems and Process Specialist 1 zł