0

aplikacje

id #2396518 11.09.2021

SPAWACZ MAG - Bez języka DE

Opis stanowiska pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG - DŁUGOFALOWY KONTRAKT - KONKRETNY KONTRAHENT

Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec. Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

PAMIĘTAJ !!!

Z NAMI WYNAGRODZENIE OTRZYMASZ ZAWSZE NA CZAS

Kontrahent zajmują się produkcją elementów stalowych do budowy hal.

ZAKRES PRAC:

  • przygotowanie spoin- szlifowanie, zaznaczanie pozycji i łączenie blach zgodnie z rysunkiem tech.
  • spawanie elementów po skontrolowaniu,
  • czyszczenie spawów- szlifowanie

Wymóg konieczny;

  • doświadczenie w spawaniu MAG
  • aktualny certyfikat - może być również Polski,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

-stawkę 14,50 - 15,50 Euro /h

-polską umowę o pracę,

-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny i nocki 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy,

-opiekę ze strony polskiego biura,

-świadczenia Kindergeld,

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie