0

aplikacje

id #2396513 11.09.2021

Operator frezarki CNC

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca w zakładzie jako operator frezarek CNC;
  • produkcja seryjna i jednostkowa;
  • ustawianie maszyny pod daną serię;
  • wytwarzanie łączników stalowych do rur (branża chemiczna, rafineryjna);
  • prace na podstawie rysunku technicznego;
  • praca na frezarkach HURON VX 12 ze sterowaniem SIEMENS 840D lub Centrum Frezarskie na sterowaniu NUM;
  • znajomość sterowań SIEMENS lub NUM.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną;
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2350 euro netto, tj. 15,46 euro netto/godz.;
  • dla osób ze znajomością języka francuskiego - dodatek 100 euro netto/miesiąc;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • odzież roboczą;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Francja, Rennes 24.06.2021
Operator frezarki CNC 1 zł
Francja, Drancy 13.09.2021
Operator wykrawarki CNC 1 zł
Francja, Cambrai 22.08.2021
Francja, Kołomla 23.07.2021
Francja, Blois 20.08.2021