0

aplikacje

id #2396508 11.09.2021

Technik ds. jakości

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz stabilnej, ale nienudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych.

Praca w miejscowości: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Możesz pracować jako:

- Technik ds. jakości

Do twoich obowiązków będzie należało:

• Monitorowanie procesu produkcyjnego, nadzór nad wyrobami niezgodnymi

• Współpraca przy przygotowaniu wzorców wyrobu

• Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych oraz reklamacji

• Przeprowadzanie badań i testów na wyrobach gotowych

• Opracowywanie raportów zmianowych

• Nadzór nad przyrządami kontrolo-pomiarowymi

Co możemy Tobie zaoferować?

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjny 4-brygadowy system pracy

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Kontakt z innowacyjna technologia produkcji szyb

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dofinansowanie do posiłków

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego

• Min. rok doświadczenia na stanowisku technika jakości w firmie z branży motoryzacyjnej

• Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Skontaktuj się z nami:

Jasło - 798 113 596

Kluczbork - 516 083 320/

533 134 385

Poznań - 508 569 193/

733 359 207

Radom - 696 014 236

Zamość - 575 551 900

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 21.09.2021
Koordynator projektu (K/M) 1 zł
Polska, Krosno 14.09.2021
INŻYNIER PROCESU-TECHNOLOG 1 zł
Polska, Tychy 10.09.2021
Koordynator ds. Jakości z j. angielskim - Automotive 1 zł
Polska, Gdańsk 17.09.2021
INŻYNIER PROCESU 1 zł