0

aplikacje

id #2396494 10.09.2021

Szkoła podstawowa, Nauczyciel Biologii i Chemii

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Warszawa
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 02-786
Telefon: 572713508
Email: sekretariat@linde.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: biologia
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-09-10
Termin składania dokumentów: 2021-09-30
Opis oferty pracy:

Szkoła Podstawowa im. S. B. Lindego zatrudni nauczyciela biologii i chemii w wymiarze 25 h tygodniowo.

Obowiązki:• Prowadzenie zajęć z biologii i chemii, zgodnie z obowiązującym programem nauczania w Szkole podstawowej• Ponoszenie odpowiedzialności za jakość i wyniki tej pracy• Planowanie własnego rozwoju zawodowego, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego• Utrzymywanie relacji z rodzicami• Ścisła współpraca z dyrekcją Szkoły• Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Szkoły• Opieka nad indywidualnymi ścieżkami przedmiotowymi• Prowadzenie kółek zainteresowań• Przygotowanie do konkursów

Wymagania:• Wykształcenie wyższe uprawniające do nauczania biologii i chemii w Szkole podstawowej• Znajomość metod aktywizujących i pedagogiki planu daltońskiego• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku• Wysoka kultura osobista• Aktywność, kreatywność• Odpowiedzialność, zaangażowanie• Wysokie umiejętności interpersonalne• Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Oferujemy:• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce oświatowej• Pracę w wymiarze 25 h dydaktycznych tygodniowo• Wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego• Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji• Udział w szkoleniach• Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

Prosimy o wysyłanie cv z dopiskiem "Nauczyciel biologii i chemii" na adres e-mail: sekretariat@linde.waw.pl
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
Nauczyciel, Przedszkole, rehabiitant 1 zł
Nauczyciel wychowania przedszkolnego 1 zł
Polska, Bydgoszcz 21.09.2021
NAUCZYCIEL PROGRAMISTA (NR 4119) 1 zł
Szkoła podstawowa, Nauczyciel języka angielskiego 1 zł