0

aplikacje

id #2396448 10.09.2021

Zespół szkół i placówek oświatowych, nauczyciel geografii

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wał miedzeszyński
Nr domu: 141
Kod pocztowy: 04-987
Telefon: 0228720701
Email: sekretariat@szkola63.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: geografia
Liczba godzin w tygodniu: 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-09-10
Termin składania dokumentów: 2021-09-18
Opis oferty pracy:

Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. Wisławy Szymborskiej w Warszawie, kierująca się wartościami wychowawczymi i wysokim poziomem edukacji, gwarantująca stabilność zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie oraz współpracę w atmosferze szacunku POSZUKUJE NAUCZYCIELA GEOGRAFII w wymiarze 8 godzin tygodniowo ( jeden dzień w tygodniu) prowadzonej dwujęzycznie ( z elementami języka angielskiego) do podjęcia współpracy od września 2021 roku.

Jeśli :

·         praca z dziećmi jest Twoją prawdziwą pasją i świadomym wyborem

·         uważasz ze dobro dziecka jest najważniejsze, a Twoi uczniowie są dla Ciebie ważni

·         stosujesz w pracy dydaktycznej metody niestandardowe i aktywizujące uczniów

·         stawiasz na motywację wewnętrzną uczniów

·         potrafisz wydobywać z uczniów ich prawdziwe talenty i je wspierać

·         zgadzasz się, że jedność jest siłą zespołu

·         nasze wartości są Ci bliskie

·         otwarcie wyrażasz swoja opinię

·         jesteś kreatywna/kreatywny i ciągle szukasz nowych pomysłów na nowoczesne nauczanie

·         chcesz być zaangażowana/zaangażowany w budowanie naszej szkolnej społeczności razem z dziećmi, kadrą i rodzicami

·         chcesz należeć do organizacji uczącej się i pracujesz nad rozwojem swoich kompetencji

·         chcesz pracować w gronie zaangażowanych, profesjonalnych i wspierających się nauczycieli oraz fajnych dzieciaków

·         posiadasz min. 2 letnie doświadczenie  w pracy w szkole podstawowej

to zapraszamy Cię do naszego zespołu J

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres mailowy rekrutacja@szkola63.waw.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie