0

aplikacje

id #2396428 10.09.2021

inspektor weterynaryjny

Opis stanowiska pracy
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

Łódzki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji oraz nadzoru farmaceutycznego - dział ds. bezpieczeństwa żywności

93-569 Łódź ul. Proletariacka 2/6

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przeprowadza kontrole merytorycznej działalności powiatowych lekarzy weterynarii w zakresie sprawowania przez nich nadzoru nad warunkami weterynaryjnymi przy produkcji środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego
  • Analizuje dokumentację odwoławczą dotyczącą postępowań administracyjnych i przygotowuje projekty decyzji administracyjnych dla WLW w obszarze bezpieczeństwa żywności
  • Prowadzi dokumentację związaną z realizacją bieżących zadań działu- przygotowuje projekty pism i dokumentów dla WLW
  • Pozyskuje i analizuje dane otrzymane od powiatowych lekarzy weterynarii
  • Prowadzi nadzór nad realizacją przez powiatowych lekarzy weterynarii zadań wynikających z programów wieloletnich: „Ochrona zdrowia zwierząt i zdrowia publicznego”
  • Prowadzi analizę oraz wymianę informacji w ramach systemu RASFF
  • Opracowuje i sporządza sprawozdania i zestawienia na żądanie WLW, GLW, GUS
  • Współpracuje z Jednostkami administracji rządowej w sprawach związanych z zadaniami działu
  • Prowadzi nadzór nad realizacją przez powiatowych lekarzy weterynarii programu badań kontrolnych substancji niedozwolonych oraz pozostałości chemicznych, biologicznych i produktów leczniczych u zwierząt i w żywności pochodzenia zwierzęcego

Warunki pracy

  • Praca w siedzibie urzędu oraz w terenie, wymagająca dyspozycyjności

  • Wyjazdy służbowe

  • Możliwość wystąpienia pracy w godzinach nadliczbowych

  • Zagrożenie korupcją

  • Przeprowadzanie kontroli

  • Narzędzia pracy: komputer i urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka)

  • Stanowisko pracy zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w budynku, w którym występują bariery architektoniczne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (brak podjazdów, widny, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowanej toalety)

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne, technologia żywności, biotechnologia

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
na stanowisku merytorycznym w Inspekcji Weterynaryjnej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej - w zakresie bezpieczeństwa żywności.

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Znajomość przepisów prawodawstwa w zakresie spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

    Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

    • CV i list motywacyjny
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w
    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Gdańsk 21.09.2021
    Młodszy specjalista ds. testów i walidacji 1 zł
    specjalista ds. sterylizacji 1 zł
    Polska, Warszawa 20.09.2021
    Recepcjonista/ka na zastępstwo 1 zł
    Polska, Żywiec 20.09.2021
    Pracownik produkcji 1 zł