0

aplikacje

id #2396426 10.09.2021

specjalista

Opis stanowiska pracy
Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

specjalista do spraw organizacyjno-medialnych w Wydziale Prezydialnym w Gabinecie Szefa Urzędu

00-926 Warszawa Wspólna 2/4

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Opracowywanie informacji dotyczących uroczystości organizowanych przez Urząd i inne podmioty, w których biorą udział przedstawiciele Kierownictwa Urzędu (zapowiedzi, komunikaty prasowe, relacje ze zrealizowanych przedsięwzięć) oraz materiałów dotyczących informacji publicznej w celu udzielania odpowiedzi wnioskodawcom.
  • Zarządzanie profilami Urzędu w mediach społecznościowych oraz treścią serwisu kombatanci.gov.pl, w tym relacjonowanie wydarzeń związanych z aktywnością Kierownictwa i działalnością Urzędu oraz przygotowywanie dedykowanych treści i produkcja multimediów (grafik, filmów) w celu zapewnienia różnorodnych form przekazu.
  • Organizowanie i koordynowanie udziału Kierownictwa Urzędu w uroczystościach związanych z kultywowaniem tradycji walk o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej (przygotowywanie wyjazdów służbowych, w tym ustalanie ich dokładnego programu oraz przygotowywanie materiałów na potrzeby Kierownictwa Urzędu w związku z tymi wyjazdami).
  • Uczestniczenie w przedsięwzięciach o charakterze patriotycznym, celem obsługi organizacyjo-medialnej udziału Kierownictwa w tych wydarzeniach.
  • Utrzymywanie kontaktów z mediami w celu zapewnienia rzetelnej informacji o działalności Urzędu oraz tworzenia jego pozytywnego wizerunku.
  • Udzielanie odpowiedzi na kierowane do Szefa Urzędu i Zastępcy Szefa Urzędu zaproszenia do wzięcia udziału w organizowanych uroczystościach i spotkaniach, prowadzenie rejestru wpływających zaproszeń i decyzji w tym zakresie.
  • Monitorowanie publikacji prasowych, a także informacji zamieszczanych na portalach internetowych, w audycjach radiowych i telewizyjnych o tematyce dotyczącej zakresu działania Urzędu oraz sporządzanie wyciągów z publikacji dla Kierownictwa Urzędu.
  • Śledzenie dobrych praktyk oraz rozwoju rynku stron internetowych i mediów społecznościowych, analiza potrzeb użytkowników Internetu oraz monitorowanie skuteczności działań prowadzonych w Internecie.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań - Stanowisko administracyjno-biurowe. Praca przy komputerze. - Komunikacja osobista i telefoniczna ze współpracownikami i klientami urzędu. -Wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy - Uciążliwości związane z pracą przy komputerze (praca w pozycji siedzącej, uciążliwości dla wzroku i układu mięśniowo-szkieletowego). - Narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka i inne urządzenia biurowe). Materiały biurowe. - Bariery architektoniczne: wejście do budynku z poziomu terenu, windy. Pokoje biurowe UdSKiOR mieszczą się na I i III piętrze budynku. Budynek dostosowany dla osób poruszających się na wózkach.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

Znajomość języka angielskiego będzie oceniana w trakcie rekrutacji.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
w pracy biurowej

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość przepisów ustaw:
  • z dnia 24 stycznia 1991 r. o
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 21.09.2021
Rekruter 1 zł
Polska, Opole 20.09.2021
Pracownik produkcji 1 zł