0

aplikacje

id #2396415 10.09.2021

Production Planner

Opis stanowiska pracy Production Planner
Katowice
NR REF.: 1147983

Responsibilities:
Plan production, carry out weekly planning meetings and monthly performance meeting for suppliers, manage supplier service incidents, monitor risks of supply, material and capacity shortages, manage obsolete risks and costs for expiring products.

Requirements:
2 years of experience in production planning (at least total 2 in logistics in general), very good knowledge of Excel, English skills B2 level. Nice to see: knowledge of SAP.

Offer:
Remote work, start in October or November in world-known company in Katowice!

What you need to do now:
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Barcin 21.09.2021
Polska, Nowy Targ 18.09.2021
prace pomocnicze - inwentaryzacja 1 zł
Polska, Łódź 17.09.2021
LIDER LINII MONTAŻU - rozwijaj się z nami! 1 zł