0

aplikacje

id #2396398 10.09.2021

Copywriter (360°) - Agencja Reklamowa

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0022539

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • opracowanie platform komunikacyjnych i idei kreatywnych,
  • myślenie koncepcyjne tworzenie scenariuszy kampanii reklamowych,
  • przygotowanie prezentacji i sprzedaż pomysłów,
  • praca nad skryptami, scenariuszami spotów, reklamowych ,hasłami, postami na Facebooku itp.,
  • udział w przetargach/działaniach new businessowych.

Oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie przy projektach 360°(digital, ATL, BTL, social media),
  • lekkość pióra,
  • rozumienie współczesnej kultury, nowych mediów, sieci społecznościowych,
  • j.angielski na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane portfolio.

Oferta:

  • praca w znanej Agencji Reklamowej,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • praca w przyjaznej atmosferze.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 22.09.2021
Senior Java Software Engineer 1 zł
Polska, Warszawa 21.09.2021
Avaloq Developer 1 zł
Customer Service Specialist with French 1 zł
Polska, Warszawa 22.09.2021
Business Intelligence Consultant 1 zł
OPERATOR BOBINIARKI 1 zł