0

aplikacje

id #2396364 10.09.2021

Spawacz MAG - Praca stała_Sosnowiec

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób:

  • Z doświadczeniem i aktualnymi uprawnieniami
  • Mających dobry dojazd na ul. Inwestycyjną
  • Szukających stałej pracy

Zakres obowiązków:

  • Spawanie sprzętu rekreacyjnego metodą MAG
  • obsługa szlifierek kątowych, frezarek, gwinciarek itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • Wynagrodzenie zasadnicze zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Premie miesięczne
  • Komfortowe warunki pracy oraz miłą atmosferę
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Dodatkowe benefity oraz zniżki dla pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SH/08/21/MG/SOS
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Monter Mebli- Łódź Widzew 1 zł
ROBOTNIK POMOCNICZY (ŻAGAŃ) 1 zł
Malarz przemysłowy, Francja 1 zł