0

aplikacje

id #2391441 10.09.2021

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2881

Obowiązki:

1) STAŁE UTRZYMYWANIE CZYSTOśCI WE WSZYSTKICH POWIERZONYCH POMIESZCZENIACH TJ.: MYCIE PODŁÓG, SPRZĄTANIE TOALET I UMYWALEK, GLAZURY I TERAKOTY WRAZ ZE STOSOWANIEM ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH, SPRZĄTANIE GABINETÓW, POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SZATNI STUDENCKICH ORAZ POMIESZCZEŃ GOSPODARCZYCH,
2) GENERALNE SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ DYDAKTYCZNYCH W OKRESIE PRZERW MIĘDZY ZAJĘCIAMI STUDENTÓW,
3) WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PORZĄDKOWYCH PO PRACACH REMONTOWYCH,
5) UZUPEŁNIANIE NA BIEŻĄCO MYDŁA, RĘCZNIKÓW JEDNORAZOWYCH, PAPIERU TOALETOWEGO,
6) SKŁADANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA ŚRODKI CZYSTOŚCI, PAPIER TOALETOWY, RĘCZNIKI JEDNORAZOWE,
7) ZGŁASZANIE ADMINISTRATOROWI OBIEKTU LUB KIEROWNIKOWI DZIAŁU WSZELKICH ZAUWAŻONYCH USZKODZEŃ, AWARII, USTEREK,
8) OPISYWANIE WORKÓW Z ODPADAMI MEDYCZNYMI WŁAŚCIWYM KODEM I PRZEKAZYWANIE GO DO WŁAŚCIWEGO MIEJSCA SKŁADOWANIA,
9) ZASTĘPOWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW WYKONUJĄCYCH PRACĘ ZWIĄZANĄ Z UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI W INNYCH OBIEKTACH W CZASIE ICH USPRAWIEDLIWIONEJ NIEOBECNOŚCI.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv na adres e-mail z dopiskiem "Nr oferty 37/2021 pracownik gospodarczy"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Pracownik Inwentaryzacji 1 zł
Polska, Ełk 20.09.2021
PRACOWNIK GOSPODARCZY 1 zł
Polska, Bydgoszcz 20.09.2021
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (NR 4104) 1 zł
Polska, Wrocław 20.09.2021
Polska, Wrocław 21.09.2021
Pracownik ds. skanowania towaru 1 zł