0

aplikacje

id #2391288 10.09.2021

Specjalista do spraw obsługi finansowo-księgowej w Wydziale Dochodów Budżetowych w Biurze Finansów

Opis stanowiska pracy

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie

01-211 Warszawa ul. Giełdowa 7/9

Ogłoszenie nr 84113 / 10.09.2021

Specjalista

Do spraw: obsługi finansowo-księgowej w Wydziale Dochodów Budżetowych w Biurze Finansów

Czym będziesz się zajmować

Osoba na tym stanowisku:

  • Bierze udział we wprowadzaniu, dekretowaniu i weryfikowaniu dowodów księgowych, w programie finansowoksięgowym, w zakresie dochodów
  • Bierze udział w rozliczaniu, uzgadnianiu salda należności analitycznych z syntetyką oraz monitorowaniu stanu należności od podmiotów zobowiązanych do wnoszenia opłat
  • Wystawia i prowadzi ewidencję upomnień dla podmiotów, które nie regulują w wymagalnym terminie należności oraz prowadzi egzekucję należności budżetowych
  • Bierze udział w postępowaniach administracyjnych w sprawach dotyczących nadpłat podmiotów zobowiązanych do wnoszenia opłat stanowiących dochód budżetu państwa wynikających z ksiąg rachunkowych
  • Przygotowuje zestawienie wykonania planu dochodów w podziale na poszczególne rodzaje opłat pobieranych na podstawie obowiązujących przepisów
  • Prowadzi inwentaryzację należności w drodze potwierdzenia sald
  • Prowadzi korespondencję z podmiotami zobowiązanymi do uiszczania opłat pobieranych przez Urząd

Kogo poszukujemy

Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne)

  • Wykształcenie: wyższe
  • Znajomość ustaw wraz z aktami wykonawczymi: o finansach publicznych, o rachunkowości, o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, Prawo telekomunikacyjne
  • Znajomość ustaw: Ordynacja podatkowa, Kodeks postępowania administracyjnego
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne, orientacja na klienta/interesanta
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Co oferujemy

  • Dogodną lokalizację w nowoczesnej przestrzeni biurowej, blisko stacji Metra Rondo Daszyńskiego
  • Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7:00, a 9:00)
  • Możliwość pracy zdalnej w okresie zagrożenia epidemicznego
  • Możliwość wykonywania pracy w formie telepracy w określone dni tygodnia
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”), nagrody jubileuszowe, dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy)
  • Bogaty pakiet szkoleń, dofinansowanie nauki języka i studiów
  • Spotkania okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin (np. Rodzinny Piknik Naukowo-Sportowy, impreza mikołajkowa itp.)
  • Pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie wypoczynku i kart Multisport, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • Parking dla rowerów
  • Pokój Rodzica z dzieckiem w sytuacjach potrzeby zapewnienia dziecku opieki
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lublin 21.09.2021
Kierownik Działu Kontroli Jakości 1 zł
Polska, Poznań 22.09.2021
specjalista ds. rekrutacji 1 zł
Polska, Łódź 21.09.2021
inspektor 1 zł
Polska, Chełm 22.09.2021
PRACOWNIK PRODUKCJI - GOSPODARCZY 1 zł
Polska, Rzeszów 21.09.2021
SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH 1 zł