0

aplikacje

id #2347890 11.09.2021

Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego

Opis stanowiska pracy Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami niemieckojęzycznymi,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami,
  • Obsługiwanie nowych zapytań ofertowych,
  • Wsparcie procesu wyjazdów Naszych Opiekunów do Niemiec - pomoc w planowaniu, koordynowaniu od strony logistycznej

  • Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w kontakcie telefonicznym z klientem
  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie i komunikatywność
  • Lubisz rozmawiać z Klientami i potrafisz elastycznie reagować na ich potrzeby

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,
  • Pracę, która naprawdę ma sens,
  • Jasną ścieżkę kariery i fair podejście do każdego pracownika,
  • Dodatkowe benefity (programy promocji zdrowia wśród pracowników, opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w zespole z kulturą organizacyjną i wartościami nakierowanymi na różnorodność i wspólnie działa na rzecz realizacji celów,
  • Biuro bez barier architektonicznych, a miejsce pracy przystosowane dla pracowników z niepełnosprawnością

Co lubisz?

Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Karta sportowa i opieka medyczna – wszystko to mamy.Czego jeszcze potrzebujesz, by pracowało Ci się komfortowo?

  • Cenisz komfort? - Pracujemy w budynku klasy A w centrum biznesowym Bonarka for Business
  • Kawa? - Specjalnie sprowadzana z Włoch kawa z najlepszego ekspresu Jura czeka na Ciebie
  • Lunch? - W centrum handlowym Bonarka masz do wyboru ponad 20 punktów gastronomicznych ze zniżkamidla naszych pracowników
  • Lubisz mieć wszystko pod ręką? - Zakupy, fitness, urzędy, przedszkole – centrum biznesowe wcalenie musi oznaczać Mordoru. Nasze biura są tego przykładem.
  • Zależy Ci na byciu eko? - Nasze biura są zielone, a przestrzenie są wolne od smogu.

Zainteresowany?

Kliknij zielony przycisk i Aplikuj teraz!
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Stargard 13.09.2021
Pracownik Magazynu – Kontroler wysyłki towaru 1 zł
Polska, Warszawa 13.09.2021
Pracownik hali sprzedaży: dział tradycja 1 zł
Polska, Kraków 12.09.2021
Polska, Warszawa 10.09.2021
Kasjer - sprzedawca 1 zł
Polska, Rybnik 13.09.2021
Kontroler Jakości 1 zł