0

aplikacje

id #2236317 19.07.2021

Stanowisko ds. kontroli

Opis stanowiska pracy

Jeśli spełniasz poniższe niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5- letnie doświadczenie zawodowe z obszaru IT lub minumum 3 letnie doświadczenie zawodowe w udzielaniu zamówień publicznych, pracy związanej ze stosowaniem przepisów prawa zamówień publicznych lub kontroli postępowań o udzielanie zamówień publicznych
  • minimum 5 lat stażu pracy

Twoim atutem są:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, bezpieczeństwo informacji, bezpieczeństwo wewnętrzne,  ubezpieczenia społeczne, rachunkowość, ekonomia, administracja, zamówienia publiczne, kontroling, audyt wewnętrzny, audyt śledczy, zarządzanie ryzykiem )
  • studia podyplomowe (kontrola wewnętrzna, audyt, kontroling, audyt bezpieczeństwa, prawo pracy, prawo finansowe, inwestycje, kontrola finansowa, finanse publiczne, zamówienia publiczne, administracja, audyst systemów informatycznych)

 Posiadasz dodatkowe umiejętności:

  • umiejętność obsługi programów wchodzących w skład pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • negocjowanie i wywieranie wpływu
  • podejmowanie decyzji
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów

Na stanowisku ds. kontroli możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:

  • przeprowadzanie w Zakładzie kontroli instytucjonalnej oraz postępowań wyjaśniających,
  • weryfikację prawidłowości dokumentacji sporządzanej przez Centra Kontroli Wewnętrznej w ramach realizowanych kontroli i postępowań wyjaśniających,
  • kierowanie zespołami kontrolującymi złożonymi z pracowników Departamentu i CKW lub innych komórek organizacyjnych Zakładu,
  • analizę i opracowywanie wyników przeprowadzonych kontroli oraz sporządzanie bieżących informacji w tym zakresie,
  • przygotowywanie propozycji tematów do rocznego planu kontroli Zakładu,
  • opracowywanie programów kontroli.

Prześlij następujące dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodwe

Termin, do którego należy składać dokumenty 29 lipca 2021 roku

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 23.07.2021
Młodszy Operator Maszyn 1 zł
Polska, Żagań 24.07.2021
OGRODNIK TERENÓW ZIELENI (WOJ. LUBUSKIE I OŚCIENNE) 1 zł
Operator - Ustawiacz maszyn (m/k) 1 zł
Polska, Głubczyce 24.07.2021
SERWISANT MASZYN 1 zł