0

aplikacje

id #2236316 19.07.2021

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska pracy

Firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1987 roku. Zajmuje się transportem drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym oraz logistyką.

Jesteśmy pierwszą prywatną firmą spedycyjną w Polsce. Posiadamy własny obiekt biurowo-magazynowy w W-wie gdzie znajduje się nasza siedziba. Posiadamy oddział spedycyjny w Gdyni i oddział agencji celnej w Radomiu. Posiadamy własną agencję celną i siostrzaną firmę transportową. w sumie posiadamy 60 ciągników siodłowych z naczepami lub bez. Zatrudniamy łącznie ok 100 pracowników.

Preferowana praca w systemie 4 tygodnie pracy, 2 tygodnie odpoczynku. Możliwy inny system pracy do późniejszego ustalenia. Wyjazdy z naszej bazy w Warszawie do bazy w Venlo i powrót do Polski - firmowe busy osobowe.

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z przepisami pracy z przestrzeganiem regulacji prawnych
  • Dyspozycyjność, punktualność, organizacja pracy
  • Dbałość o powierzone mienie
  • Jazda po krajach Unii, kierunki główne: Niderlandy, Belgia, Niemcy oraz Wielka Brytania.

Nasze wymagania

  • Wymagane posiadanie prawa jazdy kategoria C+E z wpisem 95 i karta cyfrowa.
  • Kierowca musi mieć doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu ciągników siodłowych z naczepami.
  • Znajomość podstaw języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana.
  • Wymagane będzie posiadanie uprawnień ADR podstawowych - w przypadku jego braku pokrywamy koszty szkolenia i pomagamy w organizacji.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Dobre warunki socjalne na bazie w Holandii (kantyna, toalety, szafki i internet do dyspozycji dla kierowców).
  • Poza bazą pokrywamy koszty parkingów z udogodnieniami.
  • Pokrywamy koszty dojazdu kierowców do Holandii.
  • Pakiet medyczny PZU Zdrowie
  • Stałe szkolenia zawodowe.
  • Kierowcy mają stałe wsparcie z naszej strony w przypadku jakichkolwiek problemów w kraju lub zagranicą.
  • Ponad 33-letnie doświadczenie w transporcie drogowym i spedycji
  • Punktualne rozliczanie się z kierowcą za wykonana pracę
  • Dodatkowe premie za oszczędną i bezwypadkową jazdę. Permie za ekonomiczną jazdę rozliczane po każdej delegacji, premie za bezwypadkową jazdę corocznie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Holandia, Rotterdam 21.06.2021
OPERATOR ŁADOWARKI 1 zł